Örümcek Stand

Son zamanlarda çok fazla kullanılan ve tercih edilen örümcek stand reklamların daha etkili sunumunu sağlar. Örümcek stand ile sunduğunuz ürünün görseli daha fazla ön plana çıkabilmektedir. Görünüş olarak oldukça modern bir tasarım ortaya konmaktadır.

Kullanıldığı alanlarda dikkat çeker. Örümcek ağı denmesinin nedeni ise kurulum mekanizmasının şeklinin örümcek şeklinde olmasından kaynaklanır.

Örümcek Stand Nedir?

Örümcek stand, reklamların yer aldığı, bir kereden fazla kullanılabilen reklam standıdır. Sert plastik ve alüminyum parçalardan yapılmıştır. Son derece şık bir görünümü vardır.

Bir kereden fazla kullanılabilmesi ise avantajlı bir durumdur. Ürünün kendisine özel bir taşıma çantası bulunmaktadır.

Bu da ürünün kolay bir şekilde taşınmasını sağlar. Herhangi bir ürünün sunumu veya reklam amaçlı kullanımı mümkündür.

Çapraz şekilde alüminyum olan iskelet yapısına sahiptir. Aynı zamanda demonte bir üründür ve kolay bir şekilde taşınır.

Sert yapılı olan çantasını yardımı ile bir yerden bir yere taşınması oldukça kolaydır. Çantanın üzerine reklam amaçlı baskı yapılması mümkündür.

Çanta içinde muhafaza edilen ürün, oldukça dayanıklıdır. Örümcek stand İstanbul alımı sırasında firma araştırmasının doğru yapılması önemlidir.

Reklam veya ürün tanıtımı sırasında sunum çok önemlidir. Örümcek standlar ile görselliğin etkisini bir kat daha arttırabilirsiniz.

Örümcek stand İstanbul farklı ebatlarda üretim yapılabilmesi konusunda destek olunacaktır. Kullanılacak alana uygun ölçü yapılır.

Hızlı kurulum yapılması gereken yerler içinde idealdir. Ortalama 10 dakika içinde kurulumu tamamlanır.

Örümcek Stand Çeşitleri

Ürün veya reklam sunumu amacıyla kullanılan bu ürünün farklı ebatları bulunmaktadır. Bu nedenle kullanacak olan kişilere seçme şansı sunar.

Ekonomik fiyatlı olması ise diğer bir avantajıdır. Düz örümcek standlar daha az alan kaplamaktadır. Örümcek stantlar 3 parçadan oluşmaktadır.

Görselin sergilendiği bölüm, alüminyumdan yapılan iskelet kısmı ve taşıyıcı çantadan oluşur. Görsel yüzey ölçüye göre birden fazla parçaya sahip olabilir.

Örümcek stantların kullanım alanı da oldukça fazladır. Ama kapalı mekânlarda kullanım için daha uygundur. Sergi salonları, konferans alanları, iş yerleri gibi mekânlarda tercih edilir.

Ürün veya firma tanıtımında etkili bir üründür. Kullanımı ve toplanması çok pratik olduğu için tercih edilir.

Görünüm açısından da son derece kalitelidir. Tanıtılacak ürün veya firmanın etkisini arttıracaktır.

Örümcek stantlar kişiye özel hazırlanır. İsteğe göre üzerindeki görseller değiştirebilir. Örümcek stantlar birkaç çeşit olarak yapılabilmektedir.

Düz örümcek Stand, oval örümcek Stand, kumaş örümcek Stand olmak üzere farklı çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca Stand ölçüleri de değişiklik gösterebilmektedir.

Örümcek Standlar oval veya düz olarak yapılabilmektedir. Oval örümcek stand ölçüleri şu aralıklarda olabilir;

Oval örümcek stand:

3×1 örümcek stand oval 120 cm genişlik x 225 cm yükseklik ile başlar.

3×7 örümcek standart oval 540 cm genişlik x 225 cm yükseklik ile biter.

Düz örümcek stand:

3×1 örümcek stand düz 125 cm genişlik x 225 cm yükseklik ile başlar.

3×7 örümcek stand düz 575 cm genişlik x 225 cm yükseklik ile biter.

Bu ölçüler arasında farklı ölçü seçenekleri de bulunmaktadır.

Örümcek Stand Fiyatları

Örümcek stand fiyatları farklı faktörlere bağı olarak değişmektedir Bu nedenle standart bir fiyat söz konusu değildir. Örümcek standın boyu, kalitesi ve baskı faktörleri fiyatı etkiler.

Örümcek stand fiyatları alırken kalitesini de dikkate almak gerekir. Boyuta göre baskı fiyatı değişiklik gösterecektir.

Malzeme kalitesi de fiyatı etkiler. Kaliteli bir malzeme olması kullanım süresini artıracaktır. Çantası ile korunma sağlanacak ve her yere kolay bir şekilde taşınacaktır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et