İç mekanların yeniden tasarlanması ve mahal gizliliği gibi konularda Kumlama Folyo üst düzey çözümleri ile farkını ortaya koymaktadır. Geniş cam bölmelerin şeffaflıktan kurtularak buzlu cam görünümüne kavuşturulmasında, cam üzerinde dekoratif uygulamaların hatta firma logolarının, departman adlarının yazılması gerektiğinde son derece ekonomik ve modern çözümler sunan kumlama folyo iç mimar ve dekoratörlerin vazgeçemedikleri bir malzemedir. Tasarımı, basım aşaması ve en nihayetinde uygulamasına kadar son derece profesyonel ve hata kabul etmeyen bir titizlikle üretilen malzeme, adını da buzlu cam görünümü alan kumlama efektinden almaktadır.
İç mekan çözümlerinde kullanıcı açısından bir çok avantaj barındıran bu malzeme ile geçmişin bilinen ve sıradan ofis kapatma uygulamaları toplantı salonlarında modern ve son derece aydınlık alanların oluşturulması için fırsat haline geliyor.
Evlerde günlük kullanım amacı ile banyoların duşa kabin uygulamalarında da karşımıza çıkan suya dayanıklı folyo malzeme uzman kadromuzun elinde, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda, hayalinizdeki iç mekan tasarımı için çözüm haline geliyor.