Nokta Reklam Dijital Baskı Çözümleri Folyo Kesim

Stand, vitrin, departman giydirmelerinde, şeffaf alanların canlı renkler ya da kurumsal renk kombinasyonları ile zenginleştirilmesi istenildiğinde çözüm folyo kesim uygulamalarıyla yakalanır. Folyo, son derece canlı renk skalasına sahip, parlak, mat ve metal efektli renk kombinasyonları oluşturmaya olanak sağlayan, genellikle arka tarafı kendiliğinden yapışkanlı kaplama malzemesidir.

Tek renk, ya da tasarım tercihine bağlı olarak farklı renk kombinasyonlarının aynı parlaklık ile oluşturulması folyo kesim ile mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra, arkası görünmemesi gereken bölümlerin kapatılmasında da etkin rol oynaması ile de dekoratör, iç mimar, mimar ve uygulamacıların tercihi olan malzemenin farklı kalitede pek çok çeşidi bulunmaktadır.

Yapılacak tercihte, sadece fiyat kriterine yoğunlaşmak yerine, ürünün teknik özelliklerini de incelemek gerekmektedir. Piyasada oldukça fazla miktarda olan düşük kaliteli folyo malzemenin, faydadan çok yaratacağı imaj kaybı nedeniyle zararlı olacağı akıldan çıkartılmamalı.

Bu güne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerimizde, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımız ile tüm müşterilerimize kalıcı çözümler sunuyor, ürün teminin yanı sıra, talep edilmesi durumunda, usta uygulamacı temini konularında da müşterilerimize destek oluyoruz.

folyo kesim örnek çalışma