Nokta Reklam Dijital Baskı Çözümleri One Way Vision Uygulamaları

One way vision, adından da anlaşılacağı gibi tek yön baskı hizmeti veren ve bu sayede uygulama yapılan noktada içeriden dışarının rahatlıkla görünmesi sağlanırken, dışarıdan içerinin görünmemesi sağlanarak iş yerinin mahremiyetinin korunmasını sağlar.

Ön yüze yapılan baskı ile marka, kurumsal imaj, ürün tanıtımı gibi konularda modern çözüme ulaşılırken, aynı zamanda dışarıdan içerinin görünmemesi, firmalar için büyük avantaj haline gelmektedir. Özellikle bayan kuaför, pastane gibi içeride yaşanılanların mahremiyetinin korunması gereken durumlar için One Way Vision baskı kullanıcıya büyük avantajlar sağlamaktadır.

Bu baskı malzemesinde yakından bakıldığında net olarak fark edilen gözenekli yapısı, baskı aşamasında birçok avantajı da beraberinde getirir. Arka tarafta oturanların görüş alanını etkilememesi büyük avantaj olurken, sadece camlara uygulanan bir malzeme olarak dikkat çekmektedir.
Malzemenin kendinden yapışkanlı olması, uygulama aşamasında bir profesyonel destek alınmasını gerekli kılmaktadır. Diğer malzemelerden farklı olarak cam ile folyo arasında hava kabarcığının kalmaması, yapılan işin kalitesini ortaya koyması açısından önemlidir. Siz de One Way Vision uygulaması yaptırmak istiyorsanız, uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

one way baskı örnek çalışma
one way baskı örnek