Nokta Reklam Dijital Baskı Çözümleri One Way Vision Uygulamaları

Vinil, kimyasal yollarla elde edilen bir çeşit branda benzeri üründür. Brandanın organik bileşimler ile elde edilmiş bir türü de denilebilmektedir. Vinil dayanıklı olması, esnekliği ve görsel olarak iyi sonuç vermesi sebebiyle pek çok alanda kullanılmaktadır.

Vinil baskılar özellikle teknolojinin ilerlemesi ile yoğun olarak kullanılmaya başlamıştır. Vinil malzemenin üzerine talep edilen baskının özel makineler yardımı ile yapılması şeklinde elde edilmektedir. Önceleri vinil brandanın üzerine yapıştırma ile görsel elde edilirken günümüzde baskı yapılarak işlem tamamlanmaktadır.

Vinil baskı dayanıklı olması ve kolay bir şekilde solmaması sayesinde hem dış hem de iç alanlarda tercih edilebilmektedir. Ancak bu konuda baskı mürekkebinin kalitesi önem kazanmaktadır. Vinil baskıların tercih edilme sebepleri arasında istenilen şekil ve desenler ile baskı yapılabilmesi gelmektedir. Beyaz vinil üzerine talep edilen boyutlarda baskı yapılabilmektedir. Vinil baskılar bina içerisinde duvar kaplamaları amacıyla kullanıldığı gibi dış alanlarda cephe giydirme amacıyla da kullanılabilmektedir. Nokta Reklam olarak vinil ve boya kalitemizle en kaliteli vinil baskı hizmeti sizlere sunmaktayız.