Quick Banner

Quick banner insan hayatını kolaylaştırmada kullanılan bir üründür. Quick banner kelimesinin Türkçe karşılığı hızlı afiş gibi bir anlama geliyor olsa da tercih edilmemektedir. Quick bannerı hayatınızın birçok yerinde görür ve önünde durup incelersiniz. Göze hitap etmesinin yanında quick banner standlar insanların fazlasıyla dikkatini çekmektedir. Bu nedenle reklam yapmanın en iyi yollarından biridir.

Quick Banner Nedir?

Günlük hayatınızda guick banner stand görme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Quick banner nedir sorusunun en basit cevabı genel olarak okul veya dershane girişlerinde o işletmenin reklamını yapmak veya gelen insanlara bilgilendirme yapmak için kullanılmaktadır.

Quick banner stand televizyonda veya internette izleyeceğiniz videoların arkasında da görmeniz mümkündür. Standlar kolay taşınabilir ve kolay kullanıma sahip oldukları için televizyonda belli bir yere reklam vermek isteyen şirketler guick banner stand kullanmaktadır.

Quick banner standlar istenilen boyutlarda hazırlanabildiği gibi istenilen görüntü de üzerine basılabilmektedir. Standlar fazla ağır olmaması ile de kolay bir taşıması vardır.

Quick banner stantları genellikle büyük şirketler veya reklam veren şirketler kullanmaktadır. Bunun nedeni standların sürekli olarak kullanılabilir olması, uygun fiyatlı olması ve kolay taşınabilir olmasıdır. Özel günler içinde guick banner üretilmektedir bunun nedeni ise fotoğraflarınızın arkasını güzelleştirebilmek için.

Quick bannerlar tiyatro veya skeç programlarında da fazlaca kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise hızlı bir arka plan değişikliğine ihtiyaç duyulması ve bu ihtiyaç quick banner stand ile hızlıca karşılanabilmektedir.

Quick banner ağır olmayan ve sudan hasar almayacak özel kumaşların veya kağıtların üzerine müşterinin istediği türde veya özel tasarımlar ile görüntünün kumaşa aynı şekilde basılmasından oluşur. Daha sonrasında standa düzgün bir şekilde yerleştirilir ve kolaylıkla taşınabilir.

Quick banner stantlar istenilen boyda ve ölçülerde yapılabilmektedir. Maliyeti fazla yüksek olmadığından kolaylıkla alınabilir ve uzun ömürlü kullanılabilmektedir.

Nokta reklam ajans firması guick banner işini oldukça iyi bir şekilde yapmaktadır. Dilerseniz sizin tasarımınız dilerseniz de istediğinize uygun bir tasarım oluşturarak size en uygun ve en güzel quick banner standı sunmaktadır.

Nokta reklam ajansın ekip çalışması ile istediğiniz türde ve kalitede quick banner standlarınızı yaptırabilir ve reklamınızı en kaliteli şekilde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Kaliteli ürünlerin kullanılmasından dolayı quick banner standlar kolaylıkla kurulabilir ve kolaylıkla temizlenebilmektedir. Dış etkenlerden hasar almamakla birlikte oldukça uzun ömürlü kullanılacak şekillerde üretilirler.

Quick Banner Stand Fiyatları

Quick banner stantlar farklı ölçülerde yapılabilmektedir. Quick banner fiyatları da standların boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Stantlar için tam olarak bir ücret belirlenmese de fiyatlar 150 liradan başlamaktadır.

Quick banner stand fiyatları değişkenlik göstermesinde ki nedenlerin başında gelen tasarım için bir hizmet alıp almayacağınız olacaktır.

Hazır bir tasarım veya resim bastırmak daha uygun fiyatlara gelecekken nokta ajans firmasından alacağınız tasarım hizmeti de size ek bir ücret çıkaracaktır.

Fiyat belirlenirken tabi ki istenilen görüntünün veya daha büyük boyuttaki görüntülere kullanılacak kartuş miktarı da değiştiği için ücretlendirme bu etkenlere bağlı olarak da değişebilmektedir.

Nokta reklam ajans firması her türlü guick banner standı sizin isteğinize göre yapmanın yanında müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır. Her konu için özel ekiple çalışan şirket her çeşit quick banner standı yapabilmektedir.

Quick banner fiyatları için değişkenlik gösteren başka bir konu ise standın tek taraflı veya çift taraflı bir stand istenmesine göre değişmesidir. Çift taraflı stantlar için daha fazla malzeme kullanılacağı için fiyat otomatik olarak değişmektedir.

Nokta reklam ajans firmasının internet sitesinin ziyaret ederek firma ile iletişime geçebilir ve istediğiniz tasarıma uygun fiyat bilgilendirmesini alabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et