Roll Up Sistemleri

Günümüzde en popüler ve göze çarpan reklam ürünlerinin başında onlar geliyor. Onlar uzun süreli ve etkili bir kullanım imkanı veren roll up sistemleri.

Roll up banner ürünlerinde branda malzeme üzerine baskı yapılıyor. Görsel açıdan display malzemeleri içerisinde vazgeçilemeyen bu ürünler, dijital baskı uygulamalarını en güzel şekilde temsil ediyorlar. 80×200 cm, 85×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 150×200 cm ölçülerinde imalatları yaygın olarak gerçekleştiriliyor. Farklı ölçütlerde üretimleri de mümkün.

Roll Up

Reklam malzemeleri içerisinde yaygın olarak kullanımı tercih edilen display ürünü olarak roll up öne çıkmaktadır. En fazla tercih edilen ürün olmasında kolay taşınabilir olması önemli bir paya haizdir.

Görselin içeri doğru sarılması, şık olması ile bütçe dostu fiyatlarla piyasaya sunulması müşterilerinin seçimlerine yön veren etkenler arasında göze çarpıyor.

Alüminyumdan oluşan roll up mekanizmalarında roll up görselini saran bir mekanizma mevcuttur. Reklamlara ihtiyaç duyulan tüm iç mekanlarda roll up kullanılabilir.

Roll Up Banner Nedir?

Alüminyum malzemeden üretilen roll up banner reklam sektöründe en fazla tercih edilen ürünlerdir. Makaralı çalışma prensibi ile görseli hiçbir zarar vermeksizin saklamaktadır.

Reklam malzemeleri bakımından görsellik açısından vazgeçilmez bir stand çeşidi olarak kabul görüyor. Yapısı incelendiğinde alüminyum gövde, boru ile bez çantadan meydana gelmektedir. Ağırlıkları 3 kg ile 5 kg arasında değişiklik gösterir. Farklı ölçülerde de üretimleri söz konusu olmaktadır.

Roll Up Fiyatları

Kurulumu yalnızca birkaç saniyeyi alan roll up, herhangi bir aparata gereksinim duyulmaksızın kurulan ürünler olarak diğer benzer amaçlı ürünlerden ayrılmakta ve farklarını yansıtmaktadır.

Taşıma kolaylığı ile reklam malzemeleri arasında ön planda olan bu özel ürünler, ekonomik fiyat avantajları ile de fazlasıyla talep edilmektedir.

Ürün ve markanın dikkat çekici bir şekilde vurgusu için en etkili reklam araçlarından biri olan roll up sistemleri, kullanılmak istenmeyen görsel baskılarında değiştirilerek, roll up banner ürününü farklı kampanya ve ürün tanıtımlarında kullanmaya imkan tanır.

Roll up banner fiyatları, stand ölçülerine bağlı olarak farklılık gösterir. Banner sistemlerindeki ölçülere göre roll up fiyatları 200 TL- 500-TL aralığında KDV hariç olmak üzere yer almaktadır.

Firmaların kar miktarlarına ve maliyet giderlerine bağlı olarak serbest piyasa koşullarında en makul fiyatlar Nokta Reklam Ajansı’nda sizleri bekliyor.

Nokta Reklam Ajansı, dijital baskı çözümleri alanında kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile yıllardır hizmet veren, sektörde tanınan seçkin bir firma olarak her türlü roll up talep ve ihtiyaçlarınızda her zaman uzman kadrosu ile yanınızda.

Roll Up Banner Kullanım Alanları

Roll up banner sistemleri, geniş bir kullanım alanına haizdir. Bu ürün sayesinde ürünler, firmalar ve reklamlar etkileyici bir şekilde tanıtılabilmektedir.

Mağazalar, marketler, fuarlar, toplantı salonları, seminerler, showroomlar ve alışveriş merkezleri gibi kapalı mekanlarda kolaylıkla kullanılmaktadırlar.

Çoğunlukla demonte olarak satılan roll up bannerlerin taşıma çantaları 85 cm uzunluk, 10 cm genişlik ve 10 cm derinlik ölçülerine haizdir.

Piyasada görsel baskısız olarak bulunabildiği gibi baskılı kullanıma hazır şekilde de satın alınabilmektedir.

 Roll Up Banner Avantajları

  •  Taşıma çantası ile rahat bir biçimde taşınabilir ve çantası genellikle fiyata dahildir.
  •  Üretim süreci hızlı olup roll up fiyatları oldukça ekonomiktir.
  •  Kurulumu pratiktir.
  •  Farklı ölçü seçenekleri vardır.
  •  Az yer kaplar.
  •  Makaralı sistemi ile görseli muhafaza eder ve dilendiği zaman tekrar açıp kullanma olanağı bulunur.
  •  Kullanılan görsel baskı sonra değiştirilebilir.
  •  Roll up kağıdı üzerine baskı aşamasında yıpranma ve yırtılmaları önlemek için ince pvc kaplama yapılır.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et