Vinil (Branda) Baskı

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde büyük bir yer tutmaya başlayan baskı firmaları, her türlü tasarımın baskısını yapmakta ve evlere, iş yerlerine kısacası yaşam alanınız olan her yere şıklık katmakta. Görsel olarak gözleri kamaştıran bu tasarımların birden çok avantajından bahsetmek mümkündür. Özellikle uzun yıllardan bu yana müşteri tercihine göre yaptığımız vinil (branda) baskı tasarımlarımız ile sizlerde artık yaşam alanlarınızı renklendirebilme fırsatını bulabilirsiniz.

Vinil (Branda) Baskı Nedir?

Branda olarak da adlandırılan vinil baskılar, bu alanda uzmanlaşmış kişiler tarafından firma veya ofis sahiplerinin gereksinimlerini karşılamak amacıyla verilen reklamcılık hizmetidir.

Branda hizmetinden yararlanmak istediğinizde öncelikle kendi firmanız için gerekli olan baskı ebatını ve boyutunu belirliyor, sonrasında ise tasarım baskısı için işi uzmanlara gönül rahatlığıyla emanet edebiliyorsunuz. Vinil baskıların boyut ve ebatına göre fiyatlar güncel olarak değişebiliyor. Ancak hangi ebat ve boyut olursa olsun ödemeniz gereken tutar her zaman en uygun fiyatıyla sizlere sunuluyor.

Vinil (Branda) Baskı Avantajları Neler?

Reklamcılık hizmetlerinden biri olan vinil baskının müşteriye sunduğu birçok avantaj bulunuyor.

  • Baskı sürecinin tamamı özel bir hassasiyetle sürdürülüyor,
  • Kullanılan bütün malzemeler kaliteli olarak tercih ediliyor
  • Uzun ömürlü ve dayanıklı olarak üretilen vinil baskılar görüntüleriyle de herkese cazip geliyor,
  • Bu hizmetin ekonomik açıdan maddiyatı zorlamayacak kadar uygun olması sıklıkla tercih edilmesine öncülük ediyor,

Vinil Baskı Nasıl Yapılır?

Vinil baskı müşteri isteğine göre insan sağlığını tehdit etmeyecek boyaların kullanımı ve kaliteli malzemelerin bütünleşmesi ile hassas bir şekilde yapılıyor. Her mekân için uygun olabilecek bu baskılar genel olarak iç mekânlarda kullanılsa da, dış mekânların kullanımı için de uygun olabiliyor. Ayrıca branda hizmeti, yaygın olarak çoğu mekânda kullanılabiliyor.

  • Sahne baskılarında,
  • Atatürk’e ait posterlerinde,
  • Işıklı olarak üretilen branda baskılarında,
  • Fuarlarda stand baskılarında,
  • Duvar kaplamalarında

Tüm bu hizmetler için hassas olarak çalışan uzman ekiplerimizden detaylı bilgiler alabilir ve yaşam alanlarınız, şirketleriniz veya firmalarınız için sağlıklı olabilecek branda baskılarını isteğinize göre tasarlatabilirsiniz. Aynı zamanda reklam hizmetlerinizde sizlere eşlik edecek olan vinil baskı tasarımları ile her zaman bir adım önde olmanızın tam zamanı!

 

 

 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et