Cam Giydirme Nedir? Nasıl Yapılır?

Cam Giydirme Örnekleri – Nedir ve Nasıl Yapılır?

Cam Giydirme Örnekleri – Nedir ve Nasıl Yapılır?

Cam giydirme günümüzde herkes tarafından sıklıkla tercih edilen bir hizmet haline geldi. Cam reklam giydirme, iş yerleri, firmalar, ofisler ve aklınıza gelebilecek olan tüm cam sistemli cephelerde kullanımı yaygınlaştı. Camlı yüzeylere farklı bir hava katan cam giydirme tasarımları, müşterilerinizin dikkatini daha çok çekmekte ve aynı zamanda iş yerlerinizin imajına da güç katmaktadır.

Cam giydirme hizmeti ile, tasarımlarındaki çeşitlilik sayesinde müşterilerine esneklik sunan ve yaşam alanlarınızı estetik açıdan daha dikkat çekici hale getirebilir ve işinizde yükselerek zirvelere ulaşabilirsiniz. Tasarımlardaki çeşitliliğin yanı sıra kullanılan malzemelerin kaliteli oluşlarının da keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca kaliteli oldukları kadar uzun ömürlü olan cam giydirme hizmetinden yararlanmak için alanında uzman kişileri tercih etmeye özen göstermelisiniz.

Cam Giydirme Nedir?

Cephe sistemi olarak yaygın bir şekilde kullanılan cam giydirme, reklam şirketleri başta olmak üzere daha birçok iş yerinde ve ofislerde mekanların iç ve dış yüzeylerine farklı bir hava katmak üzere kullanılan hizmet alanıdır.

Camların üzerine folyo kaplaması ile yapılan bu hizmetin birçok avantajı, çeşidi ve kullanım alanı bulunmakta. Peki, bu cam giydirme çeşitleri neler?

  • Slikon cepheler,
  • Kapaklı cepheler,
  • Transparan cepheler,
  • Işıklık,

Bu cam giydirme çeşitleri, firmaların veya yaşam alanlarının ihtiyacına göre farklılık gösterebiliyor. Örneğin; silikon cepheler, binaların dış yüzeylerini kaplamak için kullanılan ideal bir giydirme tekniğidir. Kapaklı cepheler ise yine binaların dış yüzeyleri için kullanılıyor ancak silikon cepheye ek olarak bu yöntem, açılıp kapanabilen bir özelliği de beraberinde sunuyor.

Cam Reklam Giydirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Cam reklam giydirme işleminde kullanılan 4 tür çeşit vardır. Bunun yanı sırada bu giydirme işlemleri için belli başlı adımlar ve aşamalar mevcuttur. Bunlar; yapının büyüklüğü ile türü, kullanılacak malzemeler ve cam tasarımlardır.

Yapının türü ile büyüklüğü; bu işlem cam giydirmenin ilk adımıdır. Cam giydirme için kullanılacak olan tasarımın boyutu, büyüklüğü ve türü fiyatın belirlenmesi için önemlidir. Yapının nasıl olacağı, cephenin girintisi ve çıkıntısı, düzlüğü vb. gibi diğer özellikleri de dikkat edilmesi gereken hususlardandır.

Kullanılacak malzeme; cam giydirme hizmeti için önemli olan bir diğer aşamada malzemeden geçiyor. Malzemenin kalitesi, giydirme işleminin dayanıklı ve uzun soluklu olabilmesi açısından fazlasıyla önemlidir.

Cam tasarım; bu hizmeti tercih eden kuruluşlar öncelikle tasarımın nasıl olması gerektiğine karar vermekte. Yani tasarımda yer alacak olan görseller, hizmetin kalitesini yansıtmakta büyük bir yere sahip. Ayrıca cam giydirme için yapılan folyo baskılarında özel ve ilgi çekici tasarımlar kullanılmaktadır.

Cam Giydirme Örnekleri ve Modelleri

One Way Vision Baskı Uygulama

One Way Vision Baskı Uygulama

One Way Vision Uygulama

Cam Reklam Giydirme m2 Fiyatları

Cam reklam giydirme, birçok işletme için görsel çekiciliği artırmak ve marka bilinirliğini artırmak için etkili bir yol olabilir. Ancak, bu hizmetin maliyeti, kullanılan malzeme, tasarım karmaşıklığı ve yüzey alanı gibi birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Genellikle metrekare başına fiyatlandırılan bu hizmet, seçilen camın türüne, boyutuna ve tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, cam reklam giydirme m2 fiyatları, projenizin özel gereksinimlerine ve bütçenize bağlı olarak değişebilir. İyi bir fiyat teklifi almak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Biz Sizi Arayalım

Sizinle iletişim kurabilmemiz için aşağıdaki bilgileri bizimle paylaşabilir misiniz?

Eğer hazır çalışmanız varsa bizimle buradan paylaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et