folyo nedir çeşitleri nelerdir

Folyo Baskı Nedir? Çeşitleri Neler?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Teknolojik gelişmeler ile birlikte hizmet sektöründe zirveye yükselen reklamcılık hizmetlerinde folyo baskılar artık üst düzeylerde yer alıyor. Reklam firmaları bu hizmetlerden yararlanarak hedeflerine ulaşmak amacıyla müşterilerine birçok destek sunuyor. Alanında uzman olan reklam şirketlerinin sunduğu bu destekler ile birlikte folyo baskılarında en uygun fiyatları yakalayabiliyor ve baskılarınıza en kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

Dijitalleşen çağda baskı için tercih edilen hizmette genel olarak dijital baskı olmakta. Özellikle firmaların tercihi olan folyo baskılar ofislerde, iş yerlerinde, firmalarda ve diğer alanlarda kolaylıkla kullanılabiliyor. İç ve dış yüzeylere kolaylıkla döşeyebileceğiniz folyolar sayesinde reklam sektörünüzün prestijini güçlendirebilirsiniz.

Folyo Baskı Nedir?

Folyo baskılar, reklamcılık sektörünün vazgeçilmez hizmetidir. Reklam, tanıtım ve dekorasyon vb. gibi uygulamaların bir reklam aracı olarak kullanılması ile birçok alanda şirket sahiplerinin imajına katkı sağlıyor.

Folyo baskılar üzerinde genellikle yazılar, rakamlar ve desenler yer alabiliyor. Bu sayede baskıların tamamı estetik açıdan oldukça etkileyici bir hal alıyor. Yapmış olduğunuz işlerde ya da firma sektörünüzde kendi işinizin reklamını yaparak bu baskılar ile daha çok müşterinin dikkatini çekebilir ve işinizde daha çok kazanç sağlayabilirsiniz. Çekici olan folyo baskıları ile müşteri memnuniyetini arttırmanız da mümkün oluyor.

Folyo Baskı Avantajları Neler?

Reklam sektörünün göz bebeği haline gelen folyo baskılarının birden çok avantajı mevcuttur. Uzun vadeli kullanıma sahip olan bu baskılar, kaliteli ve ekonomik oluşlarıyla da fazlasıyla dikkat çekici oluyor. Ayrıca hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda bu baskılar kullanılabiliyor.

 • Folyo baskı tasarımları işinizin imajını güçlendirmenizde size destek sağlıyor,
 • Uzun ömürlü ve dayanıklı oluşu ile şirketlerinize farklı bir hava katıyor,
 • Görselliğindeki güzelliği ile müşterileri cezbediyor,

Folyo Baskı Çeşitleri Neler?

Bir sürü alanda kullanılan folyo baskısının çeşitliliği de artmaktadır. Kullanıldıkları alanlar ve çeşitleri şu şekildedir;

 • Araç kaplamalarında cast folyolar kullanılır.
 • Dekorasyon amaçlı kaplamalarda transparan folyolar kullanılır.
 • Gece yansımalarında reflektif folyolar kullanılır.

Folyo Baskıların Kullanım Alanları Neler?

Folyo baskıların kullanımı birden çok alanda yaygınlaşmıştır. Genel olarak hangi alanlarda kullanıldığından bahsetmek mümkün. Bu alanlar;

 • İndirim yazılarında,
 • Vitrin tasarımlarında,
 • İç ve dış mekan dekorasyonlarında,
 • Tabelaların tasarımında,
 • Ev, iş yeri ve daha birçok yaşam alanlarının duvarlarında,
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et